14.04.2024

Sestava: Košír - Hvězda, Vít M., Buchta, Němec - Touška J., Havlásek, Karpenko, Touška M., Kožíšek - Sítař

Střídali: Podlaha, Kříž, Vojtěch, Vojtěchovský, Andrlík

Připraveni: Horák, Budín

Do zápasu s poslední Miroslaví jsme šli s tím, že chceme prolomit mizérii v proměňování šancí.

To se podařilo hned ve druhé minutě Kubovi Havláskovi a na něj navázal Martin Sítař dvěma dalšími brzkými brankami. Vědomí třígólového polštáře nám dodalo klid a hráli jsme svoji hru, kterou jsme tentokrát vyšperkovali o poznání lepší koncovku. Do poločasu přidal další 3 branky Martin Sítař a jednou brankou jej doplnil Kuba Touška.

Druhá půle se spíše dohrávala. Hosté již byli logicky rezignovaní a my jsme se nikam nehnali. Pozitivem bylo, že mohli dostat více příležitost kluci z lavičky. V druhé půli přidal ještě branku Mirek Buchta, který si udělal výlet z obrany a druhý gól v zápase dal také Kuba Touška. Tím byl završen gólový účet 9:0 v náš prospěch.